окупанта ідентифікували за селфі
Фото ілюстративне: Kaique Rocha / Pexels

Журналісти встановили особу російського окупанта, який у лютому-березні чинив звірства на Київщині. Зокрема, він може бути причетний до вбивства мирного жителя. Ідентифікувати солдата вдалося завдяки селфі, яке той зробив на крадений телефон.

Про це розповіли у "Слідство. Інфо".

Як виявилося, 20-річний Данііл Фролкін у складі 64-ї мотострілецької бригади російських окупаційних військ зайняв село Андріївка на Київщині наприкінці лютого. Там росіяни викрадали, катували та вбивали мирних жителів. Зокрема, відбирали у мешканців села особисті речі та авто. 

Разом із іншими військовими Фролкін відібрав у місцевого подружжя Тетяни та Леоніда телефон і якийсь час користувався пристроєм. Зокрема, він робив селфі та спільні фото з іншими окупантами, а перед втечею видалив знімки та залишив телефон у селі. Утім, за кілька тижнів родині вдалося відновити видалені файли, завдяки яким і вдалося розпізнати особу нелюда. 

Згодом журналісти встановили, що Фролкін народився у багатодітній родині у російському депресивному містечку Рубцовск. Після школи він пішов до коледжа, але був призваний до армії й у 2022 році підписав контракт на службу у 64-й мотострілецькій бригаді. У її складі Фролкін і вторгся на Київщину. Після злочинів в Андріївці 64-та бригада перемістилася до Бучі, де також чинила звірства та масові вбивства мирних жителів. 

Зазначимо, що в червні Офіс генпрокурора України оголосив Даніілу Фролкіну підозру у вбивстві мирного жителя Андріївки. Зокрема, житель села Василь Царик впізнав обличчя Фролкіна і татуювання на його руках та шиї. Чоловік повідомив, що саме цей російський солдат 2 березня вистрілив у голову місцевому мешканцю Ігорю Єрмакову, який стояв на колінах. 

окупанта ідентифікували за селфіНагадаємо, що це не перший випадок, коли особу російських окупантів вдалося встановити завдяки знімкам, які ті ж самі і зробили. Так, наприкінці травня стало відомо, що жителька Ірпеня знайшла у своїй квартирі знімок окупанта, який той зробив на Polaroid. Ймовірно, фотографія проявилася не одразу, тож російський солдат просто її викинув. Згодом Міністерство цифрової трансформації ідентифікувало російського військового на знімку. Ним виявився 26-річний житель ростова-на-дону нікіта третьяков.