Охоронці Медведчука кілька годин тримали журналістів у лісі під Києвом (фото)

Співробітники охоронної фірми «Шторм», яка охороняє маєток Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко біля пансіонату «Пуща-Водиця», чотири години утримували в лісі знімальну групу програми «Наші гроші з Денисом Бігусом». Про це повідомляє Bihus.info.

Журналісти Максим Опанасенко та Марія Землянська разом з оператором Кирилом Шапарем приїхали до Міністерського озера для зйомок з квадрокоптера епізодів, які були необхідні для сюжету. Група знімала територію державних дач, яка не є приватною власністю, однак знаходиться поруч з володіннями Медведчука.

Під час зйомок на місце приїхали четверо чоловіків, які представилися працівниками охоронної фірми «Шторм». Вони заявили, що журналісти порушили «приватний простір», а також, що, за їхньою інформацією, на Медведчука готується замах.

Озброєні охоронці утримували журналістів до приїзду поліції. Після дачі пояснень поліцейські заявили, що журналісти нічого не порушили, і для подальшого їх затримання немає ніяких підстав.

«З цим не погодилися охоронці "Шторму", які викликали підмогу і протягом наступних кількох годин силою та погрозами продовжили утримувати знімальну групу, звинувачуючи в нібито порушенні законодавства. Журналісти змогли залишити територію лише після приїзду одразу трьох екіпажів поліції та слідчо-оперативної групи», — йдеться в матеріалі.

Відзначається, що протягом години на автомобілі, який належить охоронній фірмі «Шторм» приїхали журналісти телеканалу «112», а ще через деякий час на місце прибули журналісти телеканалу NewsOne.

«Обидва канали минулого року змінили власника і зараз записані на соратника Медведчука Тараса Козака», — зауважили журналісти передачі «Наші гроші з Денисом Бігусом».

Обидві знімальні групи повідомили, що приїхали для зйомок сюжетів про нібито затримання злочинців, які загрожували безпеці Віктора Медведчука.

Раніше повідомлялося, що телеканал NewsOnе оштрафували за образу бійців АТО.