Огляд HOPIN TAXI – європейського додатку для замовлення таксі

У кінці червня на ринок «онлайн» таксі Києва вийшов новий гравець - додаток HOPIN TAXI.

Пасажири можуть зробити замовлення у 3 кліки, викликавши найближчий, найкращий або автомобіль зі списку улюблених, без телефонних дзвінків та нудних очікувань смс. На даний час HOPIN вже працює у Словаччині та Чехії.

Інтерактивна мапа і основні переваги

Основним елементом додатку HOPIN є інтерактивна мапа, яка показує місцезнаходження клієнта та автомобілів таксі. Водій бачить точне місцезнаходження клієнта, а клієнт бачить положення автомобілів таксі, тому клієнту ніколи не доведеться довго чекати машину, а водію буде просто знайти пасажира.

Замовляй таксі просто

Після швидкого встановлення HOPIN з магазинів мобільних додатків користувачі можуть розпочати замовляти таксі всього в декілька кліків. Початкова точка, що визначається за допомогою gps може бути змінена вручну. Робити замовлення можна з точками А і Б, або тільки з точкою А. Замовляти можна любу машину, або якусь певну (улюблену, ту що поруч, та що цікавіша, просто натиснувши на неї перед замовленням).

Під час замовлення з точками А і Б, система автоматично визначає завантаженість доріг, бере до уваги ремонти, ДТП і іншу дорожню ситуацію, тому по одним і тим же адресам вартість поїздки може дещо відрізнятися у вихідні, чи вночі, коли дороги вільні, від часу пік.

 Про приїзд таксі клієнт дізнається за допомогою повідомлення в додатку. Пасажири, в разі потреби, мають можливість повідомити водія, що запізняться, за допомогою дзвінка, або повідомлень з додатку. Водій же телефонувати пасажиру не може, він може лише надсилати повідомлення через додаток.

 

Добрий автомобіль за хорошу ціну

Користувачі в простому інтуїтивному середовищі додатку можуть замовити таксі за типом автомобіля, максимальною ціною за кілометр, або за характеристиками водія, такими як стать, іноземні мови, оцінка користувачів. До інших додаткових параметрів також відносяться і менш звичні фільтри, такі як: місце для перевезення інвалідних колясок, автомобіль з дитячим сидінням або автомобіль з можливістю транспортування тварин.

Вартість мінімальної поїздки з HOPIN складає 40 грн. за шлях до 3-х км., кожний наступний кілометр коштує 6 грн.

Поїздку можна розшарити для друзів, знайомих. Під час поїздки потрібно натиснути «Спільна поїздка» і надіслати посилання через e-mail, смс, viber, whatsapp…. Вашому другу буде видно, де Ви, куди їдете. Погодьтесь, досить цікава функція).

Гарантія та надійність

Завдяки системі платежів та моніторингу, клієнт володіє повною інформацією про пройдену дистанцію та може перевірити правильність остаточної нарахованої ціни за поїздку. Вартість поїздки можна оплачувати готівкою, або за допомогою платіжної картки, прямо з додатку.

Після кожної поїздки пасажир може оцінити водія та додати його до списку улюблених. Якщо пасажир ставить водію 1 або 2 зірочки, він додає його у власний чорний список, і надалі, цей водій не отримуватиме замовлення від даного пасажира.

Також і водії можуть оцінювати пасажирів після кожної поїздки. І також, поставивши 1 або 2 зірочки пасажиру, водій заносить даного пасажира у власний чорний список. Після цього пасажир не зможе замовити даного водія.

HOPIN підтримує найбільш використовувані світові мови, включаючи українську та російську. Додаток можна безкоштовно завантажити через Google Play, Apple AppStore, Windows Store та Amazon Store.

Докладнішу інформацію та посилання на завантаження можна знайти на сайті сервісу www.hopintaxi.com.ua.