Офіс генпрокурора оголосив ще трьох підозрюваних у справі щодо російської агресії

Офіс генпрокурора України оголосив про підозру у справі щодо російської агресії ще трьох високопосадовцям рф. Серед них — директорка департаменту інформації та друку МЗС рф Марія Захарова, яка за кілька годин до бомбардування військовими рф пологового будинку та дитячої лікарні у Маріуполі заявила, що там влаштувалися "українські націоналісти та бойовики". 

Підозру оголосили: 

  • Головнокомандувачу повітряно-космічних сил рф, генералу армії рф Сергію Суровкіну;
  • Начальнику військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту збройних сил рф, генерал-лейтенанту Ігорю Кирилову;
  • Директорці департаменту інформації та друку міністерства закордонних справ рф Марії Захаровій.

"Слідством встановлено, що Головнокомандувач Повітряно-космічними силами РФ організував вторгнення авіації ЗС РФ на територію України та нанесення ракетно-бомбових ударів, у тому числі, по цивільним об’єктам, внаслідок яких загинули та отримали поранення мирні громадяни та зруйновано їх житло", — зазначила Венедіктова. 

Захарову та Кирилова підозрюють у публічному розповсюджені неправдивої інформації про дії представників влади України та розпалюванні національної ворожнечі, що призвело до порушення територіальної цілісності України, а також до ведення іншими співучасниками війни проти України.

Венедіктова додала, що наразі у справі про російську агресію в Україні вже 65 підозрюваних високопосадовців та військових керівників рф. 

Спротив російській окупації, день 19