Фахівці "Київреклами" продовжують прибирання столиці від нелегальних вивісок. Цього тижня демонтажні бригади працюватимуть за адресами, визначеними раніше, де власники рекламних засобів не усунули порушення самостійно.
Заплановані роботи в Оболонському районі. Під примусове "очищення" потраплять об'єкти, які власники не захотіли або не встигли узаконити.
Комунальники наголошують на головних критеріях, за якими реклама визнається незаконною:
- Відсутність дозвільних документів або закінчення терміну дії паспорта прив'язки.
- Порушення дизайн-коду міста (завеликі розміри, перекриття архітектурних елементів фасадів).
- Створення небезпеки для пішоходів та водіїв (загородження дорожніх знаків, світлофорів чи пішохідних зон).
Нагадаємо, у самому центрі столиці, поруч із зупинкою громадського транспорту на Майдані Незалежності, демонтували старий непрацюючий МАФ.
Епоха пішла: на Контрактовій площі повністю демонтували колесо огляду
