Обурений киянин розкритикував мера через підвищення цін на проїзд

Обурений киянин Юрій Віннічук розкритикував міську владу через підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті. 

Відповідний пост він опублікував у своєму Facebook.

Киянин зазначив, що муніципальний транспорт ходить не за графіком, а кондуктори у багатьох автобусах і тролейбусах не дуже охоче збирають оплату за проїзд з пасажирів. Він додав, що через поганих графік руху автобусів і тролейбусів, кияни змушені користуватися некомфортними маршрутками, які не обладнані жодною системою вентиляції.

«Уявіть, що зранку ви весь такий свіжий і чистий сідаєте і в жовту (білу, зелену) коробку зі шторками і на чотирьох колесах. В задушливому, брудному, роздовбаному салоні вас зустрічає зо два десятки колись свіжих і чистих платників податків з потухшими очима», — поскаржився киянин.

Розкритикував Вінничук і метро, в якому також немає системи вентиляції, а нові вагони для підземки не закуповували вже кілька років. Також він додав, що останніми роками станція метро «Вокзальна» захаращена «МАФАми, торгашами, баригами і алкашами».

У своєму пості він позначив мера столиці Віталія Кличко і його помічника Дмитра Білоцерківця, проте на момент написання новини жоден з них не відреагував на цю публікацію. 

Нагадаємо, що Київрада відмовилась скасовувати зростання вартості проїзду.