"Нова Пошта" запустила послугу з відправки особистих речей за кордон
Фото: facebook.com/nova.poshta.official

Поштовий оператор "Нова Пошта" запустив послугу "Речі з дому за кордон". Вона дозволяє українцям, що через війну покинули свою країну, відправити особисті речі до країн Європи.

Відправити валізу або коробку з особистими речами можна в одну з 25 європейських країн: Польщі, Франції, Німеччини, Італії, Болгарії, Угорщини, Литви, Естонії, Хорватії тощо.

З послугою "Речі з дому за кордон" відправлення за кордон буде коштувати дешевше на 50% — 80%. Розмір знижки для посилок вагою до 30 кг залежить від ваги, а для відправлень вагою від 30 до 70 кг вартість розраховується в залежності від зони, до якої входить країна.

Наприклад, відправлення посилки до Польщі вагою до 2 кг коштуватиме 800 гривень, до 10 кг — 1200 гривень, а до 30 кг — 2 000 грн. Тариф не включає можливі мита та податки, що можуть нарахувати у країні отримання. Розрахувати вартість можна за посиланням.

Відправлення приймають в будь-якому відкритому відділенні "Нової Пошти", також послугу можна замовити через особистий кабінет на сайті. Максимальна вага відправлення становить 70 кг, п габарити — не більш ніж 120 x 80 x 69 см. Термін доставки становить від 6 днів.

До перевезення не допускають документи з посвідченням особи, їжу, ліки, алкоголь, електроніку, гроші, іменні банківські карти та горючі матеріали.