В ніч проти 25 квітня росіяни атакували Київщину ударними дронами та ракетами. Про наслідки обстрілу розповів очільник КОВА Микола Калашник.
Цієї ночі обійшлося без постраждалих серед мирного населення.
У Білоцерківському районі пошкоджено об’єкти критичної інфраструктури, складські та виробничі приміщення. Також зазнали ушкоджень приміщення та спецтехніка аварійно-рятувального загону ДСНС. Оперативні служби вже ліквідовують наслідки атаки.
Також в. о. Білоцерківського міського голови Володимир Вовкотруб повідомив, що через падіння уламків ворожих цілей у Білій Церкві виникла масштабна пожежа і сильне задимлення.
Місцевих закликали:
- щільно зачинити вікна та двері осель (особливо поблизу місця виникнення надзвичайної ситуації);
- обмежити перебування на вулиці;
- дотримуватись сигналів повітряної тривоги.
Воїни проєкту "Чисте небо" на рубежах Київщини перехопили майже чотири десятки ворожих цілей. А за весь час роботи проєкту вже знищили понад три тисячі ударних дронів.
Загалом вночі 25 квітня росіяни застосували понад 40 ракет і більше 600 безпілотників. Відомо про щонайменше 4 загиблих і 37 поранених.
Нагадаємо також, що напередодні дронами атакували Київ. Уламки БпЛА виявили у кількох района міста, зокрема Оболонському та Солом’янському.
