Незаконно припарковані на столичних вулицях авто евакуюватимуть

Столичних водіїв попередили про те, що незаконно припарковані авто, які заважають руху громадського транспорту чи пішоходам, будуть евакуювати. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Днями депутати Київради ухвалили перелік з 67 вулиць, на яких частково або повністю заборонене паркування транспортних засобів. Це, за словами столичних чиновників, надало право столичним правоохоронцям забирати з доріг незаконно припарковані машини.

"Незаконно припарковані автомобілі евакуюватимуть у випадках, коли їх лишатимуть на смузі руху громадського пасажирського транспорту, на пішохідних переходах, посеред дороги тощо. Ми підготували законопроект щодо внесення змін до деяких законодавчих актів щодо паркування, де ініціюємо надання повноважень місцевим органам влади використовувати фото- і відеофіксацію порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів. Тоді у нас з’являться важелі впливу на порушників. А поки у нас їх немає, ми затвердили цей перелік, щоб надати права поліції евакуювати автомобілі у разі нагальної потреби", — наголосив голова Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

При цьому він додав, що легальні паркувальні майданчики на вказаних у переліку вулицях працюватимуть у звичному режимі.

Нагадаємо, що у центрі Києва до кінця січня обмежили рух транспорту.