Неймовірна подорож: хлопець на візку подолав майже три тисячі кілометрів автостопом (відео)
Фото: Дмитро Щебетюк довів, що на шляху до мрії немає нездоланних перешкод ("Громадське радіо")

Киянин Дмитро Щебетюк, прикутий до інвалідного візка через невдале падіння, з'їздив до Луцьку й назад автостопом, щоб довести собі та іншим, що на шляху до мрії обмежень не буває. Про цю незвичайну подорож розповіло видання "Сегодня"

Проте просто перетнути країну попутками хлопцю, що після нещасного випадку не лише не скорився долі, а й став чемпіоном з плавання та відомим активістом і блогером, здалося замало. Тож, щоб ускладнити собі завдання, додому він вирішив повертатися через Білорусь. 

Ця частина подорожі стала найскладнішою. Біля білоруського кордону ніхто не зупинявся, тож хлопець був змушений по спеці самотужки здолати більше чотирьох кілометрів. 

"Ти їдеш і думаєшь, треба знайти якусь тінь, сховатися від сонця, щоб було легше. А потім едешь и думаешь, надо найти какую-то тень, спрятаться от солнца, чтобы было легче, а потім зупиняється машина х кондіціонером. Таких перепад емоцій", – згадує відчайдух.

За його словами, водії траплялися різні. Хтось не хотів витрачати час на мороку з візком, а інші з задоволенням підвозили, пригощали їжею та розповідали приємні історії.

Врешті решт за 19 днів Дмитро проїхав 2714 километров з 34 водіями. Теперь спортсмен планує підкорити європейські міста.

 

Нагадаємо, кілька тижнів тому Дмитро дуже емоційно поскаржився на те, що працівники столичної підземки надали йому допомогу силоміць