![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/05_2017/304d6c13b9be598c.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/05_2017/1e91ccd8b0be050d.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/05_2017/7721f708ec459b81.jpg)
![](https://api.nashkiev.ua/img-srv/image/width=860,quality=85/media-storage/05_2017/3478fa538865751a.jpg)
У четвер невідомі облили червоною фарбою пам'ятник, присвячений вбивству мирного єврейського населення Києва у Бабиному Яру. Про це написала Марія Старожицька у Facebook.
"Найменше хочеться привертати увагу ЗМІ до того, що прямо зараз у Сирецькому парку біля телецентру, найбільше — просто швидко відчистити Менору, як нещодавно відчищали гуртом пам'ятник Олені Телізі точно від такої ж фарби-воску, напевне, з однієї лавки, яка хоче розбрату в нашій країні", — написала вона.
Але директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович написав на своїй сторінці у Facebook, що пам'ятник "Менора" став червоним через дії хасидів, які палили на ньому свічки напередодні.
Нагадаємо, власники авто з "литовськими номерами" повністю перекрили вулицю в центрі.