Невідомі напали на журналістів на місці ДТП (фото, відео)

7 лютого неподалік від станції метро «Сирець» друзі одного з учасників ДТП напали на журналістів видання «Інформатор», що працювали на місці пригоди. Тож замість репортажу про подію їм довелося писати заяву про напад.

За попередньою інформацією, автомобіль Smart занесло на слизькій дорозі. В результаті він врізався в карету швидкої допомоги.

На місце події прибули журналісти, вони почали опитувати учасників ДТП та робити фотографії. До оператора, що проводив зйомку, підійшли двоє невідомих і вирвали фотоапарат з рук. Виявилося, що це знайомі водія Smart.

Чоловіки видалили знімки з місця події, а журналістів, що намагалися їм завадити, грубо облаяли з використанням нецензурної лексики. Лайка перейшла у бійку, ініціаторами якої стали ті самі незнайомі чоловіки.

Пізніше кореспонденти зателефонували до поліції та почали знімати на смартфон відео того, що відбувається. Це знову не сподобалось незнайомцям, і вони ще раз спробували довести свою правоту за допомогою грубої сили. Кореспонденти у відповідь пояснили, що роблять це задля власної безпеки, і нагадали про свої права.

 

Патрульні, що вже прибули на місце події, також намагалися заспокоїти нападників, але ті поводились агресивно. В решті решт журналістів відвезли до відділення поліції, де вони написали заяви про перешкоджання професійній діяльності та напади. Самі ж нападники все ще залишалися на місці події.

Раніше ми повідомляли, що петиція про відміну обмеження швидкості на київських дорогах набрала необхідну кількість голосів.