Netflix придбав права на українські фільми
Кадр з фільму "Я працюю на цвинтарі"

Стрімінгова платформа Netflix придбала права на показ ще двох українських фільмів — трагікомедії "Я працюю на цвинтарі" та воєнної драми "Снайпер. Білий Ворон". Вони з'явилися у бібліотеці сервісу 2 грудня.

Фільм "Я працюю на цвинтарі" режисера Олексія Тараненка вийшов в український прокат у вересні цього року. Сценарій стрічки заснований на однойменній книзі та розповідає про цинічного робітника клажовища, який має не тільки незвичайну професію, але й досить специфічний погляд на світ. 

Кожного дня герою доводиться стикатися з особистими трагедіями інших людей, боротися з місцевими бандитами та давати раду власному бурхливому минулому. А ще у героя є донька-підліток та трагічна таємниця, яка і змусила його шукати спокою серед мерців.

Фільм "Снайпер. Білий Ворон" вийшов у прокат теж в цьому році, до Дня Незалежності. Події стрічки розгортаються на початку російської агресії на Донбасі. У центрі сюжету — трохи дивакуватий пацифіст і науковець Микола, чий світ зруйнувала війна. Бойовики вбили його вагітну дружину та знищили дім під Горлівкою. Щоб помститися, герой йде проти своїх принципів та вступає у добровольчий батальйон, у лави снайперів.

Спочатку інші бійці насміхаються з дивака, але згодом він доводить свою майстерність на полі бою. Його ціллю стає елітний російський снайпер, ліквідація якого може змінити хід конфлікту.

Нагадаємо, на початку осені на Netflix з’явилися кілька українських фільмів: "Дике поле", "Бурштинові копи", "Зустріч однокласників", а також дві частини серіалу "Слуги народу", документальний фільм "Зима у вогні" та драма "Носоріг" Олега Сенцова. А наприкінці серпня стало відомо, що Netflix придбає 14 українських фільмів у Film.ua Group.

На Netflix вийде інтерв’ю Зеленського