Нечуване нахабство: столичний ресторан окупував підземний перехід (фото)
Фото: літній майданчик на сходах переходу

На столичній Борщагівці власники одного з місцевих ресторанів нахабно захопили частину підземного переходу і облаштували на ній свій літній майданчик.

Розташувалася незвичайна тераса біля торговельного центру "Колібріс" на перетині вулиці Гната Юри та проспекту Леся Курбаса.

Про це повідомляється на сторінці "Неинтересный Киев" у Facebook.

"На "Колібрісі", Борщагівка, вигадали, як використовувати непотрібні сходинки. Нові рішення у літникобудуванні", — пишуть у групі.

В коментарях користувачі обурюються таким нахабством власників закладу.

"Раніше це місце вважалося головним публічним простором Святошинського району, зараз на площі перед фонтанами діється такий еталонний чадний треш: самобуди з кіосків, магазинів та генделиків, прямо у фонтані — магазин. При тому поруч кінотеатр "Лейпциг", відремонтований і досить приємний для відвідування, а також непогані кафе на околицях. Мені здається, це найбільш покинутий напризволяще простір міста, на який просто всі закривають очі", — жаліється Наталя Шаванова.

"Чудова заміна пандусу", — іронізує Микола Гудкович.

"За таке годиться величезних розмірів штраф, аж до позбавлення ліцензій, якщо вони є..." — обурюється Денис Юсупов.

"Колібріс" треба випалити напалмом. Місцями навіть з відвідувачами тамтешніх закладів", — пропонує радикальне рішення Богдан Скрипнюк.

А деякі користувачі пропонують свої варіанти облаштування майданчика у "фотожабах".

Фото: майдаанчик-окупант став героєм "фотожаб"

До речі, на Контрактовій площі прибирають скандальний ресторан.