Неадекватні підлітки влаштували сутичку у київському супермаркеті (відео)

Ввечері, 15 березня, неадекватні підлітки влаштували конфлікт зі співробітниками столичного супермаркету та поліцією.

Про це повідомляє «Київ оперативний».

Інцидент трапився у магазині «Ашан» на вулиці Берковецькій,6. За словами очевидців, конфлікт з адміністрацією почався через дівчат 16-17 років, котрі бігали по магазину та ламали вітрини. Після того, як охорона зробила їм зауваження, з‘явилися парубки, які вступили у бійку із охоронцями. Охорона затримала молодиків та викликала поліцію, проте хлопці вступили у конфлікт і з правоохоронцями.

Коли поліція почала виводити затриманих з супермаркету, на вулиці їх зустріла компанія друзів затриманих, які спробували «відбити» друзів у поліції. Щоб затримати підлітків, на місце прибули чотири наряди правоохоронців.

Обережно, у відео присутня ненормативна лексика.

Киянка Інна Шпик, яка стала свідком погрому, розповіла, що підлітків було близько 30, і вони буквально «змітали все на своєму шляху». За словами охоронців гіпермаркету, подібні набіги підлітки скоюють уже близько двох місяців, причому завжди поводяться вкрай агресивно.

«А ще буває, що вони по 60 осіб набігають і таке творять. Збираються якраз з 16:00 під "Лавиною" й починають тусити та розносити "Ашан", і це триває вже два місяці. Батьки, контролюйте своїх дітей після школи. Ці сьогодні були під наркотою явно в неадекваті. Особисто я в ступорі була», - написала Інна Шпик.

Ми також розповідали, що на Троєщині чоловік жбурнув гранату у поліцейських.