Не проїдете: кияни відгородилися від мешканців передмістя бетонними блоками

Жителі столичного району Новобіличі встановили на одній з вулиць бетонні блоки, щоб перекрити короткий проїзд до метро «Академмістечко» жителям Ірпеня та прилеглих міст.

Про це повідомляє «Громада київщини».

Баррикади з`явилися по вулиці Обухівській ввечері 27 грудня і мало не спричинили сутичку між місцевими жителями та мешканцями Ірпеня, що їздять на роботу до Києва саме по цій вулиці.

За словами місцевих жителів, великий потік автомобілів з області становить небезпеку для дітей. Дорога по вулиці Обухівській була заафсальтована зовсім недавно, і тротуари обіч неї зробили завузькі - на них не можуть розминутися дві людини. А якщо випадає сніг, тротуари взагалі стають непридатними до пересування. Через це діти, що ходять до найближчої школи змушені переходити на проїзжу частину, де їх може збити авто.

Автомобілі з Ірпеня змушені курсувати до метро «Академмістечко» через спальний район через те, що транспортну в’язку ірпінської дороги так і не добудували. Потік автомобілей з Ірпеня наздоганяє Бориспіль і Бровари, мешканці яких дістаються до Києва великими автомагістралями.

Раніше ми писали, що у міськраді Ірпеня український гімн замінили російським.