«ЕТАЛОН ТАКСI» приділяє велику увагу якісному обслуговуванню клієнтів транспортом найвищого класу, пропонує автомобілі на будь-який смак, починаючи вiд елегантних машин середнього класу до розкішних бізнес автомобілів. За короткий проміжок часу досягнуто значних результатів, і на сьогоднішній день «ЕТАЛОН ТАКСІ» займає провідні позиції на ринку транспортних послуг міста Києва у сфері перевезення пасажирів.

«ЕТАЛОН ТАКСI» має у своєму розпорядженні автомобілі бізнес-класу для обслуговування делегацій, конференцій та інших корпоративних заходів. Прагнучи надати максимальний комфорт закордонним гостям, їм надаються водії, які вільно володіють англійською мовою. На сьогодні «ЕТАЛОН ТАКСІ» має низку діючих угод з великими компаніями Києва, які співпрацюють зі службою таксі на безготівковій основі. У цьому випадку машина їм подається на 100%.

Для проведення урочистих заходів, весіль, корпоративних вечірок «ЕТАЛОН ТАКСI» має парк лiмузинiв, представницьких автомобілів, автобусів i мікроавтобусів. Клієнтам пропонується послуги драйвера – професійного водія зi стажем не менше ніж 5 років, який доставить автомобіль у потрібне місце у потрібний час. Володіючи парком вантажних автомобілів, компанія здійснює перевезення малогабаритних вантажів вагою до 2 тонн автомобілями Газель, Ford, Renault. Великогабаритних вантажiв вагою до 8 тонн – автомобiлями Mercedes, DAF.

Конкурентоспроможність компанії забезпечує повний комплекс сучасних логістичних рішень, розвинутий парк власних та велика кількість орендованих транспортних засобів, використання передових технологій управління бізнесом, здійснення моніторингу і професійний аналіз ринків, що дозволяє вчасно визначати ймовірні ризики та приймати правильні попереджувальні рішення. Постійно підвищується рівень кваліфікації працівників підприємства.

«ЕТАЛОН ТАКСІ» дбайливо ставиться до клієнтів, постійно проводить розіграші та акції. Влітку діє пляжна карта (пасажири, що їдуть на будь-який київський пляж мають знижку 10%). «ЕТАЛОН ТАКСІ» першим ввело накопичувальну систему знижок: від 3% до 5%. Для постійних клієнтів діє знижка 10%, а цього року введено в дію VIP-карту, яка дає можливість користуватися послугами «ЕТАЛОН ТАКСІ» зі знижкою 15%.

Київ

Проспект Возз'єднання, 15

E-mail: zakaz@etalontaxi.com.ua

www.etalontaxi.com.ua

Телефони:

(044) 501 5 501, 391 3 391, 502 54 54, (067) 463 54 54, (050) 340 54 54, (063) 237 54 54