Нацвідбір на Євробачення: де дивитися фінал і хто бере участь

Цієї суботи, 22 лютого, відбудеться фінал Національного відбору учасника від України на Євробачення 2020. Саме у фіналі стане відомо, хто саме представлятиме Україну на міжнародному пісенному конкурсі у Нідерландах в травні цього року. Вести його традиційно буде Сергій Притула.

Подивитися пряму трансляцію фіналу нацвідбору на Євробачення 2020 можна буде в ефірі каналів UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА і СТБ. Трансляція прямого ефіру розпочнеться о 19:00.

Також фінал покажуть на онлайн-платформах «Суспільного мовлення»:

У фіналі національного відбору на Євробачення 2020 виступлять шість учасників:

KRUTЬ — 99

 

JERRY HEIL — Vegan

 

гурт GO_A — «Соловей»

 

David Axelrod — Horizon

 

KHAYAT — Call for Love

 

гурт TVORCHI — Bonfire

 

Проголосувати за свого фаворита глядачі зможуть, відправивши номер учасника на номер 7766. Також можна безкоштовно проголосувати у додатку «Телепортал». Після підрахунку голосів глядачів і журі визначать переможця, який представлятиме Україну на Євробаченні 2020 у Роттердамі.

Нагадаємо, що у 2019 році Україна відмовилася від участі в Євробаченні через скандал навколо співачки MARUV, яка стала переможцем нацвідбору. Громадський мовник НСТУ не став відправляти MARUV на конкурс, оскільки та виступала з гастролями в Росії. Після цього ще кілька артистів, які набрали більшість голосів під час нацвідбору, також відмовилися їхати на Євробачення.