Націоналісти «розстріляли» полонених у центрі Києва (фото)

У четвер, 12 липня, «Нацкорпус» провів у центрі Києва акцію «Парад полонених», під час якої молодики «розстріляли» полонених під стінами Верховної Ради. 

Про це повідомляє видання «Інформатор»

Стартувала акція на Майдані Незалежності, далі мітингуючі пройшли вулицею Грушевського і зупинилися біля будівлі Верховної Ради. Люди з чорними пакетами на головах, що символізували українських військовополонених, прийшли під будівлю парламенту, щоб привернути увагу влади та громадськості до проблеми полонених на сході України.

«Полонених» конвоювали інші учасники акції з дерев'яними та справжніми автоматами, а потім символічно розстріляли «полонених» під стінами Ради. Також мітингувальники встановили під стінами парламенту залізну клітку, в якій запропонували посидіти депутатам. 

Всього під стінами парламенту зібралося близько 50 людей, які висловили співчуття українським військовополоненим у «ДНР» та «ЛНР».

Подібні паради вже пройшли в Дніпрі, Сумах, Чернігові, Івано-Франківську, Черкасах та Одесі. Наразі націоналісти планують провести подібну акцію у Львові і інших великих містах України.

Ми також розповідали, що суд відправив під домашній арешт главу київського «Нацкорпуса».