Націоналісти обіцяють блокувати російські вибори в Україні

Представники націоналістичних організацій, таких як «Національний корпус», «Правий сектор» та ВО «Свобода», мають намір блокувати в Україні виборчі дільниці під час російських виборів президента.

Про це повідомляється на сторінці «Національного корпусу» в Facebook.

У неділю, 18 березня, в Росії відбудуться вибори президента. Виборча дільниця відкриється також і в Києві, в будівлі російського консульства. За словами націоналістів, в цей день вони прийдуть до диппредставництва і «проконтролюють», щоб ніхто не потрапив у консульство і не проголосував.

«Це (голосування — ред.) неприпустимо, оскільки Кремль проводитиме вибори президента також на території анексованого Криму та окупованого Донбасу. В Україні агресор не повинен отримати жодного голосу на виборах президента Московії!... Для всіх очевидно, кожен, хто голосує, той підтримує загарбання українських земель. Закликаємо українців приєднуватись і не допустити ганебного для України голосування!» — йдеться в заяві націоналістів.

Також представники націоналістичних організацій обіцяють блокувати виборчі дільниці в Харкові, Одесі та Львові.

Раніше організаторка жіночого маршу «Досить терпіти» розповіла про те, що на її адресу надходять погрози і залякування з боку націоналістів.