Національний академічний ансамбль України «ГУЦУЛІЯ» запрошує на концерт «Космацький Великдень»

Шановні кияни та гості столиці!

Національний академічний ансамбль України «ГУЦУЛІЯ» під керівництвом відомого музиканта, диригента, Народного артиста України професора Петра Князевича запрошує на концерт «Космацький Великдень», присвячений святкуванню Великодня на Гуцульщині, який пройде у великій залі Національної Музичної Академії України ім. П. Чайковського, вул. Хрещатик, 11., 26 квітня 2015 року о 19:00.

Карпатські гори. Гуцульщина — край неповторної краси, прекрасна частина землі української, де верхи гір сягають зір, де темні ліси повні духів і таємниць, де ревучі потоки і бистрі ріки, зелені полонини і голубе небо.
Красу гуцульських гір ні описати, ні змалювати, ані переповісти словами, не висвітлити співаночками. Вона — у барвистій ноші гуцулів, в гуцульській буйності і веселості, в їх побуті і звичаях, у їх обрядах, переказах і співанках.
Немов сама природа створила цей край для голосної пісні і запального танцю, чарівної вишиванки і різьби по дереву, узорчатих килимів і барвистих писанок.
Народне мистецтво гуцулів не раз дивувало світ своєю самобутністю і непідробністю, генієм простого верховинського люду.

Національний академічний ансамбль України «ГУЦУЛІЯ» — самобутній художній колектив, в мелодичних піснях, віртуозних мелодіях і танцях якого оживає багата, чаруюча скарбниця народного мистецтва – КАРПАТИ.

Створений восени 1939 року, ансамбль в травні 1940 року показав свою першу концертну програму, яка поклала початок творчого шляху колективу. Більше семи десятиліть гуцульський ансамбль користується широкою популярністю в Україні і за рубежем, є ведучим представником хорової і танцювальної культури України. Він брав участь в багатьох міжнародних музичних фестивалях, неодноразово побував з концертами в різних країнах Європи, а також майже на всіх континентах. За час свого творчого шляху ансамбль подарував глядачам більше 15 тисяч концертів.

В репертуарі колективу — вокально-хореографічні картинки і композиції, створені на основі народних традицій і обрядів: «Гуцульське весілля», «Опришки Олекси Довбуша», «Гуцульське Різдво», «Космацький Великдень» та інші.
Виступи Гуцульського ансамблю пісні і танцю — це справжня ода молодості, радості і веселощів. Яскраві костюми, виконані майстрами оригінального народного рукоділля, завжди викликають захоплення у глядачів.