Народний кастинг на роль Тараса Шевченка

Сьгодні, о 14:00 в інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, ст. м. Театральна, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція з приводу запуску проекту НАРОДНИЙ КАСТИНГ «Я – ШЕВЧЕНКО» в рамках підготовки до зйомок повнометражного художнього фільму «ТАРАЗІ. ПРОЩАННЯ З ПУСТЕЛЕЮ», за сценарієм Олександра Денисенка «Прощання з пустелею», який переміг у міжнародному конкурсі кіносценаріїв присвяченому 200-річчю від дня народження Кобзаря. Фільм створюється за фінансової підтримки Державного Агентства України з питань кіно.

Ідея проекту полягає в тому, що усі, хто бажає, мають змогу запропонувати свою, або будь-яку іншу кандидатуру на роль Тараса Шевченка в повнометражному художньому фільмі «ТАРАЗІ. ПРОЩАННЯ З ПУСТЕЛЕЮ» режисера-постановника Олександра Денисенка. 10 кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів будуть запрошені на кастинг й матимуть можливість змагатися за головну роль. Умови кастингу будуть оголошені під час конференції й опубліковані на сторінці групи “Я - Шевченко” у FB.

«ТАРАЗІ. ПРОЩАННЯ З ПУСТЕЛЕЮ» є україно-казахстанською ко-продукцією. Виробництво здійснюють компанії: «ІНСАЙТМЕДІА ПРОДЮСЕРСЬКИЙ ЦЕНТР», «ОДЕСЬКА КІНОСТУДІЯ», «SKY PRODUCTION» (м. Алмати), яка забезпечуватиме зйомки на території Казахстану. Зйомки фільму відбудуться у 2016-му році в Україні (Одеський регіон) та Казахстані (Мангістауська область, колишня назва Мангишлак).

Творча група фільму «Таразі. Прощання з пустелею»:

  • Режисер-постановник та автор сценарію: Олександр Денисенко
  • Оператор-постановник: Ярослав Пілунський («Вій», «Брати. Остання сповідь»)
  • Художник-постановник: Ігор Філіппов («Гніздо горлиці», «Експедиція», «Іван Сила»)
  • Продюсери: Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова (“ТойХтоПройшовКрізьВогонь”, “Іван Сила”, “Гніздо горлиці”)

Ко-продюсери: Андрій Звєрєв, Дмитро Котеленець, Віктор Єлісєєв

Спікери прес-конференції:

  • Пилип Іллєнко, Голова Державного агенства України з питань кіно
  • Олександр Денисенко, режисер та автор сценарію
  • Андрій Суярко, продюсер
  • Дмитро Котеленець, ко-продюсер
  • Віктор Єлісєєв ко-продюсер (скайпом)

Контактна особа:
Прес-секретар Держкіно, Ксенія Косик
тел.: (093) 201 63 67, Dergkino2015@gmail.com
Андрій Суярко, продюсер
тел.: (050) 327 49 06, info@insightmedia.com.ua

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.