Нарешті всі деталі про те, хто така "Світа з білого Ренжровера"

На початку січня патрульна поліція Києва затримала за паркування білого RANGE ROVER на пішохідному переході - колишню дружину прокурора Генеральної прокуратури України Ігоря Цибуліна – Світлану. Жінка у грубій формі відмовилась надати поліцейським документи на авто й оплатити штраф. "Моя сумка коштує дорожче, ніж весь ваш відділок", - заявила під час затримання порушниця й нецензурно облаяла поліцейських. За інформацією Віталія Кулішова, командира роти патрульної поліції Києва, за фактом затримання Світлани Цибуліної: «було складено матеріали за ст. 130 п.2.5». Судячи із статті кодексу, яку інкримінують поліцейські порушниці – вона не вперше сідає за кермо у нетверезому стані.

Ігоря Цибуліна звільнили із прокуратури, у зв’язку із виходом на пенсію, на початку 2015 року. Разом із екс-прокурором – Світлана Цибуліна прописана за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 6-А. За цією адресою прописана і 77-річна матір порушниці Валентина Кривуля. Саме на матір Цибуліної записана нерухомість на Печерську у так званому Царському селі. Про цей чотириповерховий маєток вже неодноразово розповідали ЗМІ. Під час його будівництва – сім’я Цибуліної захопила частину провулку і дороги. Місцеві мешканці зібрали 53 підписи щодо самозахоплення і направили звернення до прокуратури. Відповіді не отримали. Заступник директора ДАБІ м. Києва Віктор Рекун в інтерв’ю журналістам НГ повідомив, що інспектори архітектурної служби не можуть оглянути територію, оскільки власники нерухомості просто не пускають їх.

Будинок розташований на вул. Редутній, 53. Навпроти - будинок, записаний на бізнес-партнера сім’ї, лідера партії «5.10» - Геннадія Балашова. Разом із політиком Світлана Цибуліна є співзасновницею компанії «Мрія». В інтерв’ю журналістам політик зізнається, що добре знає сусідку, і знає, що в день затримання вона була під наркозом, оскільки «лікує зуби». Не приховує політик, що жінка в той день вживала алкоголь.

За декілька днів після інциденту із паркуванням - Світлана Цибуліна зареєструвалась у ФБ й написала: «Україна хвора…». На фото з Монако, яке виклала Цибуліна, вона стоїть біля чорного Bentley із номерними знаками «АА7577ОВ». Автівка записана на її сина - Дмитра Цибуліна. У 2013 році прокурор у декларації про доходи вказав, що його син Дмитро заробив - 48 тис. грн. Із майна - лише автівка БМВ 1997 р.в.

У 2015 році Дмитро Цибулін володіє не лише Bentley, а ще й двома ресторанами у центрі Києва на вулиці Шовковичній 13/2 та 10. Прописаний власник елітної нерухомості у міліцейському гуртожитку на вул. Каунатський 12/1.

За адресою одного з ресторанів зареєстрована і компанія «Предслава», співзасновники фірми – Світлана Цибуліна. До 2003 року співзасновниками «Предслави» були екс-віце-прем'єр-міністр України в уряді Арсенія Яценюка – Валерій Вощевський та селянська інноваційна холдингова компанія «Сінком-Холдінг», співзасновник останньої - той самий Вощевський.

У 2001 році «Сінком-Холдинг» разом «Селянською спілкою», співзасновник якої нардеп 7-го скликання Григорій Калетнік, планували забудувати сусідню від ресторану Цибуліних ділянку на Шовковичній 13-15/1. Після завершення будівництва, за умовами інвестиційного договору, будівля належала б на правах власності по 50% кожній компанії. Та не склалося. Між компаніями виник конфлікт, який фігуранти перенесли у судову суперечку. Поки компанії судились, Київрада передала нерухомість в оренду на 49 років іншій компанії «Інвестиційні проекти», кінцевий бенефіціар якої - бейлізький офшор «Лайтгрей Лімітед»

У 2012 суд встановив, що спірна ділянка, на якій планували будуватись Вощевський та Калетнік, ще з 1979 року була включена до архітектурної охоронної зони та віднесена до земель історико-культурного призначення. Та у 2013 році, на етапі апеляції, новому орендарю - компанії «Інвестиційні проекти», суд повірив більше ніж прокуратурі.

Джерело - БИГУС.info