Український прапор над Ізюмом

Над звільненим від російських окупантів містом Ізюм Харківської області урочисто підняли прапор України. Про це повідомлять 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада та Офіс президента.

У церемонії взяли участь президент Володимир Зеленський, заступниця міністра оборони Ганна Маляр, а також бійці ЗСУ та інших силових підрозділів, які декілька днів тому звільняли місто від окупантів в ході українського контрнаступу. 

На початку церемонії підняття прапора усі присутні вшанували пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання, а президент подякував бійцям за звільнені українські землі. Після цього над міською радою деокупованого Ізюма урочисто підняли український.

"Раніше, коли ми дивилися вгору, завжди шукали синє небо. Сьогодні, коли дивимося вгору, шукаємо тільки одне — прапор України. Наш синьо-жовтий уже майорить у деокупованому Ізюмі. І так буде в кожному українському місті й селі. Рухаємося лише в одному напрямку — вперед і до перемоги", — написав у соцмережах президент Зеленський.

ЗСУ звільнили п'ять населених пунктів на Херсонщині