В столичному "Мистецькому Арсеналі" 11-12 березня відбудеться селфі-вікенд. Про це повідомляє прес-служба "Музею новин".

11 березня о 12:00 на відвідувачів "Музею новин" чекатимуть ведучі програм "Сніданок з 1+1" та "Сніданок. Вихідний". Гості виставки матимуть можливість поспілкуватися та сфотографуватися з Русланом Сенічкіним, Анатолієм Анатолічем, Мариною Леончук, Людмилою Барбір, Валентиною Хамайко та Олександром Поповим. Вони поділяться секретами роботи у ранковому ефірі та дадуть поради тим, хто хоче працювати на телебаченні.  

Відвідувачі "Музею новин" також можуть зробити фото з нагородою Джамали з "Євробачення" або з чемпіонським поясом Віталія Кличка. Крім того, кожен гість зможе спробувати себе в ролі ведучого у відтвореній студії ТСН або біля волонтерської автівки із зони АТО, а також на тлі найголовнішого прапора України або величезного футбольного м’яча. 

Загалом до послуг відвідувачів 10 виставкових залів і понад 100 варіацій для фото. До речі, під час селфі-вікенду у "Музеї новин" усі охочі зможуть позмагатися у зйомці найоригінальнішого селфі, а також зустрітися з відомими телеведучими.

Раніше ми писали про топ-7 інтерактивностей "Музею новин".