На Запоріжжі ворожий танк розчавив автомобіль з цивільними громадянами

У Запорізькій області російські окупанти танком переїхали «Таврію». Внаслідок цього двоє дорослих чоловіків загинули, а хлопчик згорів у палаючій автівці, повідомляє Нацполіція Запоріжчини.

Транспортний засіб зупинився на узбіччі дороги між селами Оріхівського району. Російські воєнні злочинці танком переїхали «Таврію». Внаслідок загинули двоє дорослих чоловіків, а неповнолітній хлопчик згорів в палаючій автівці.

6 березня на автодорозі між селами Нестерянка та Мирне Оріхівського району Запорізької області, російський військовий танк переїхав автомобіль марки «Таврія». Транспортний засіб з цивільними громадянами, які намагалися виїхати із  небезпечної зони, зупинився на узбіччі.  

Внаслідок нелюдського злочину, загинули двоє дорослих чоловіка та неповнолітній хлопчик, який згорів в палаючій автомашині.

Зараз поліція встановлює особи всіх загиблих. Слідчим управлінням  ГУНП в Запорізькій області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, визначеного у   ч.2 ст. 438 «Порушення законів та звичаїв війни» Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, підрозділам окупанта наказують переходити на "самозабезпечення", що є фактично наказом здійснювати мародерство.