На вулиці Гетьмана обмежили рух
Фото: unsplash.com

На вулиці Вадима Гетьмана, навпроти ТРЦ Cosmo Multimall та неподалік від Шулявського шляхопроводу, спеціалісти "Київводоканалу" мінятимуть аварійну ділянку каналізаційного колектора. На час проведення робіт рух вулицею частково перекриють, повідомляє пресслужба КМДА.

Там розповіли, що фахівці "Київводоканалу" продовжують працювати на місці аварії, яка сталась 2 лютого на колекторі по вулиці Вадима Гетьмана, 19. Тоді внаслідок прориву колектора утворилося провалля у проїжджій частині.

Щоб усунути наслідки аварії, фахівці замінять аварійну ділянку 500-мм колектора довжиною майже 40 метрів. Роботи проводитимуть на глибині шість метрів. Спеціалісти вже відключили пошкоджену ділянку та організували перекачування стоків за іншою схемою, щоб не переривати водопостачання та водовідведення споживачів.

На час проведення робіт частину вулиці Гетьмана перекриють. Орієнтовно ремонт колектора триватиме близько чотирьох тижнів. Однак якщо його завершать раніше, киянам про це повідомлять додатково.

Раніше ми розповідали, що у Софії Київській під час реставраційних робіт знайшли три підземні ходи, які раніше не вивчалися. Таємничі ходи виявили у напівзасипаному землею підвалі Трапезної церкви. Один із них веде до Софійського собору.

Віталій Кличко дав інтерв’ю Bild у кратері від ракети