У періоди, коли температура повітря перевищуватиме +28°C, на всіх в’їздах до столиці обмежуватимуть рух вантажівок.
Про це повідомили в КМДА.
Йдеться про великоваговий транспорт загальною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.
Відповідні заходи впроваджують у прогнозовану спеку, щоб захистити дорожнє покриття від пошкоджень. Контролюватиме дотримання обмежень Управління патрульної поліції у м. Києві.
Нагадаємо, що Укргідрометцентр прогнозує цього тижня спекотну погоду. Зокрема, сьогодні у Києві очікується до +28°C.
На Оболоні відкрили Вільнюський сквер і новий пішохідний міст: фото
