На вихідних столичні автобуси змінять маршрут руху (список)
Фото: Зміни руху транспорту в центрі Києва (golos.ua)

В центрі столиці на найближчі вихідні, починаючи з п'ятниці, 21 квітня передбачаються зміни руху громадського транспорту. Про це повідомляє "Київпастранс" на сайті.

Так, у зв'язку з перекриттям руху транспорту на вулиці Хрещатик (на ділянці від Майдану Незалежності до вул. Богдана Хмельницького) і проведенням Національних змагань "Ігри нескорених" з 12 год. 21 квітня до 6 год. 24 квітня вносяться зміни у роботу автобусів маршрутів №№24,114, які будуть курсувати по трасі вихідного дня.

Окрім того, в суботу 22 квітня у зв’язку з проведенням продовольчих ярмарків в роботу автобусів маршруту № 61 та тролейбусів маршрутів №№ 34,37А вносяться зміни, а саме:

  • на вул. Лісківській на ділянці від вул. Милославської до вул. Радунської рух автобусів маршруту № 61 буде організовано по трасі: від зал. пл. "Троєщина" до вул. Радунської за діючою трасою, далі: вул. Милославська (без заїзду на вул. Лисківську);
Фото: kpt.kiev.ua
  • на вул. Йорданській рух тролейбусів маршруту № 34 буде організовано по трасі: Вул. Північна – просп. Героїв Сталінграда – вул. Маршала Тимошенка – ст.м. "Мінська" - вул. Маршала Тимошенка - просп. Героїв Сталінграда – просп. Степана Бандери;   
Фото: kpt.kiev.ua

на вул. Марини Цвєтаєвої на ділянці від просп. Маяковського до вул. Закревського рух тролейбусів маршруту № 37А буде організовано по маршруту № 37.  

Нагадаємо, що столичних перевізників масово перевіряють на дотримання законів.