На Труханове определили восемь обьектов, которые можно «хапнуть»

Для привлечения инвестиций определены 8 объектов на Трухановом острове. Об этом в сообщил глава фракции “Самопомощь” в Киевсовете Сергей Гусовский.

"Во вторник на инвестиционной комиссии было принято решение дать возможность Киевскому инвестиционному агентству разработать документ, чтобы привлечь инвестиции на Труханов остров…Эти 8 объектов не являются комплексным решением развития инфраструктуры", - сказал Гусовский.

Чергова інформація про перебіг подій з Трухановим: вчора інвестиційною комісією КМДА було прийнято рішення про включення усіх восьми проектів, які пов’язані з островом, до «переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій». Замовником реалізації проектів визначено КП «Київський міський центр розвитку міського середовища», а замовником підготовчих (передконкурсних) робіт – КП «Київське інвестиційне агентство». На ім’я керівників обох установ мною направлені депутатські звернення щодо надання інформації про усі подальші дії, умови, на яких будуть реалізовуватись ці проекти і т.і. Членом комісії від нашої фракції є депутат Олексій Руденко, який не підтримав згадані рішення комісії, бо вони є точковими і не забезпечують комплексний підхід до розбудови комфортної рекреаційної інфраструктури Труханового. Тримаємо ситуацію на контролі.

Опубликовано Сергій Гусовський 13 апреля 2016 г.

 

Ситуация с Трухановым островом всколыхнула обшественность после сообщения одесситки Маши Симович, которая заявила что ей якобы удалось “хапнуть кусок Труханова в долгосрочную аренду”.