На території ЧАЕС відкрили меморіал загиблим бійцям НГУ і працівникам станції: фото
Фото: Олександр Півненко / Facebook

Сьогодні, 21 квітня, на території Чорнобильської АЕС відкрили меморіал загиблим бійцям Національної гвардії України та працівникам станції.

Про це повідомив командувач Нацгвардії, генерал-майор Олександр Півненко.На території ЧАЕС відкрили меморіал загиблим бійцям НГУ і працівникам станції: фотоЗнак у вигляді Козацького хреста слугуватиме місцем шани й пам’яті про тих, хто до останнього виконував свій обов’язок.

"Ми вшановуємо бійців 28-го полку Національної гвардії України та працівників ДСП «ЧАЕС», які в найважчі часи приєдналися до Сил оборони й віддали життя в боротьбі за нашу незалежність.

Історія Чорнобильського полку НГУ сьогодні особливо виразно підкреслює його шлях як підрозділу, що забезпечує захист критичної інфраструктури й водночас здобув бойову славу. Його бійці проходили через різні випробування і щоразу залишалися вірними присязі", — наголосив командувач НГУ.На території ЧАЕС відкрили меморіал загиблим бійцям НГУ і працівникам станції: фотоПід час церемонії відкриття також відзначили нагородами військовослужбовців 28-го Чорнобильського полку Нацгвардії і працівників станції.

"Наш Київ" також вже писав, що у столиці завершують тестування оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання через гучномовці. Там, де це технічно можливо, коротке голосове повідомлення про початок хвилини мовчання вже транслюють щодня з 13 квітня.

Дуа Ліпа допомогла купити пікап для Першого окремого медичного батальйону ЗСУ