На Сумщині погодили 6 "зелених коридорів" на 12 березня: подробиці

У Сумській області погодили 6 гуманітарних коридорів для евакуації населення на 12 березня. Про це розповів очільник Сумської ОДА (ОВА) Дмитро Живицький. 

"Зелені коридори" організують у таких напрямках: 

Тростянець — Полтава

За маршрутом: Тростянець, Суми, Голубівка, Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Частково на автобусах та на особистому транспорті.

Суми — Полтава 

За маршрутом: Суми, Голубівка, Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. З міста Суми виїжджають колони людей на особистому транспорті, а з міста Лохвиця на Сумщину будуть відправлені автобуси для вивезення людей, які не мають особистого транспорту.

Лебедин — Полтава 

За маршутом: Лебедин, Штепівка, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. З міста Лебедин виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.

Конотоп — Полтава 

За маршрутом: Конотоп, Шевченкове, Хмелів, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава.  
З міста Конотоп виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.

Велика Писарівка — Полтава 

За маршрутом: Велика Писарівка, Охтирка, Хухра, Котельва, Полтава. Із селища Велика Писарівка виїжджають колони людей на особистому транспорті та автобусах.

Краснопілля — Полтава 

За маршрутом: Краснопілля, Верхня Сироватка, Суми, Голубівка, Вільшана, Недригайлів, Коровинці, Ромни, Андріяшівка, Лохвиця, Лубни, Полтава. Частково на автобусах та на особистому транспорті.

Місця збору та час виїзду

Місця збору у Лебедині, Конотопі, Краснопіллі та Великій Писарівці організують біля міських/селищних рад. Час виїзду колон — 9:00.

Місце збору та маршрут руху по місту Тростянець: вул. Кеніга стадіон ім. Куца, вул. Скрябіна, вул. Татаренко, вул. Богдана Хмельницького, вул. Гришина (об'їзна), вул. Шевченка і далі у бік міста Суми. Час виїзду колони — 9:00.

Місце збору у Сумах

  • основний виїзд — біля пам'ятника Альоші (район школи №2);

Додаткові точки збору (лише для вагітних, жінок з дітьми, людей старшого вік та людей з інвалідністю): 

  • БК "Хімік";
  • вул. Інтернаціоналістів, біля ринку, ТЦ "Світлана";
  • "Більбоу" на проспекті Курському;
  • ТЦ "Мануфактура".

Час прибуття автобусів в усі точки збору — з 13:00 до 14:00.