На станції столичного метро з’явилися фантастичні звірі (фото)

У середу, 23 січня, у вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилася виставка «жіночий вимір: Марія Примаченко», присвячена 110-річчю від дня народження видатної української художниці. А також художньо-документальний проект присвячений Дню соборності України.

На виставці представлені одні з перших робіт Марії Примаченко, які художниця створила в 1930-х роках. Ці роботи дивом вціліли під час війни та були передані на зберігання в музей.

«Проект познайомить шанувальників із самобутнім і яскравим світом української художниці, в якому з надзвичайною художньою силою з’єдналися народнопісенний лад, ритм і колір, образ і декор. Окрім робіт в експозиції будуть представлені копії цінних архівних документів біографічного і творчого характеру», — розповіли організатори виставки.

Також у вестибюлі «Золотих воріт» можна побачити серію портретних фотографій Примаченко та унікальні матеріали з архіву родини художниці.

Виставка працюватиме до 23 лютого. Відвідати її може будь-хто.

Раніше повідомлялося, що до 24 березня в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва можна буде побачити рідкісні роботи української художниці Марії Примаченко.