На Співочому полі проведуть велику реконструкцію (фото)

У столиці розпочинається капітальний ремонт Печерського ландшафтного парку «Співоче поле». Про це на прес-конференції розповів керівник компанії-оператора, яка займається облаштуванням парку, Денис Погорілко.

Ландшафтний парк поділять на чотири тематичні зони. З’являться зона для закоханих, зона активного відпочинку, дитяча зона і зона релаксу. Кожна матиме свої особливості. Наприклад, в зоні для закоханих з’явиться кінотеатр з пуфами просто неба і місце для весільних фотосесій. У дитячій зоні буде понад 15 локацій, дитячі атракціони й контактний міні-зоопарк.

Також на території Співочого поля з’явиться опалювальний геодезичний купол для проведення різних заходів. Тут проводитимуть виставки, які проходять в різних куточках світу: «Да Вінчі», «Гра престолів», «Лего» тощо.

Також на території парку з’являться фудкорти і японський сад. Крім того, оновлять його інфраструктуру: замінять лавочки, освітлення, відремонтують асфальт, побудують нові сучасні туалети тощо.

Крім цього вже заплановано велику кількість цікавих подій на цей рік. Чотири виставки квітів, три концерти з зірками, лицарський турнір, вогняне шоу Fire Fest, виставка дерев’яних скульптур, фестиваль вина і сиру, фестиваль дронів, фестиваль ретро-автомобілів і багато іншого.

Точна вартість ремонту ще не відома. Гроші на оновлення інфраструктури будуть виділені з міського бюджету, а решту витрат візьме на себе компанія-оператор.

Нагадаємо, що в квітні на території Співочого поля стартує виставка тюльпанів «Навколо світу».