На Поштовій площі відкриється фуд-проект «Бухта Food Station»

Наприкінці квітня на Поштовій площі, біля будівлі Річкового вокзалу, відкриється фуд-проект «Бухта Food Station» від засновника фестивалів Ulichnaya Eda Романа Тугашева. Про це в інтерв’ю «БЖ» розповів сам Тугашев.

«Бухта Food Station» буде таким собі постійним фестивалем вуличної їжі. Вона розміститься прямо на набережній, на її території працюватимуть 20 контейнерів: 17 точок з їжею, два бари та лаунж-зона. Серед учасників будуть такі резиденти Ulichnaya Eda як «Маца и устрицы», Bistro Bistro, «Справжні чебуреки», Khu Yum, Wok Factory, «Мясо и лаваш», Black Burger, Meat Story та «Реберня».

Потрапити до «Бухта Food Station» можна буде як з боку набережної, так і з будівлі Річкового вокзалу, який відкриється для відвідувачів вперше за багато років. У будівлі будуть проводити виставки та кінопокази.

«"Бухта Food Station" — це не фуд-хол у традиційному сенсі, тому ми придумали назву "фудстейшн". Фуд-хол — це стаціонарна історія, як ринок. А фудстейшн — це більше pop-up проект. Ми хочемо, щоб люди збиралися тут, а потім їхали кудись тусуватися. "Бухта" — це пре-паті твого літа», — розповів Роман Тугашев.

Як розповіла нам директорка по маркетингу «Бухта Food Station» Тетяна Деловер, ще буде спільний проект Романа Тугашева та Річкового вокзалу.

«Це спільний проект Романа і Річкового вокзалу: на Річковому вокзалі відкриють кілька приміщень і зроблять там арт-простір з виставками й кінопоказами, а вздовж набережної розташується Food Station- це як фуд-хол, тільки сезонний проект просто неба. Такі проекти зараз дуже популярні на набережних багатьох європейських міст. Там розташується 20 морських контейнерів, в яких буде 17 точок з їжею, два бари та лаунж-зона — все це і вищезгаданий арт-простір на першому поверсі Річкового вокзалу буде називатися "Бухта Food Station"», - розповіла «Нашему Киеву» Тетяна Деловер.

Бухта Food Station відкриється в останні вихідні квітня, 27-28 числа, та працюватиме до середини жовтня.

Нагадаємо, що сервіс Glovo розширив зону доставки на лівому березі Києва. Тепер замовити доставку з Glovo можна на Троєщину чи Лісовий масив.