На Подолі з’явилася бруківка з котами-екскурсоводами (фото)

На Анріївському узвозі з'явилася незвичайна бруківка. За допомогою неї можна дізнатися про визначні пам'ятки цього історичного місця.

На кожній плитці зображений кіт та нанесений QR-код. Відсканувавши його, можна дізнатися цікаву інформацію про столичні туристичні об'єкти.

Реалізація проекту на Андріївському узвозі була анонсована в серпні начальником Управління туризму та промоцій КМДА Антоном Тараненко.

«Ми разом з компанією Vodafon плануємо на Андріївському узвозі вмонтувати спеціальну бруківку, на якій будуть зображені різні місця міста. Також будуть QR-коди, що дозволять отримати більш детальну інформацію про цю локацію. Будемо сподіватися, що відкриємо їх 8 вересня на день Андріївського узвозу. Якщо ні — то це буде реалізовано протягом вересня», — сказав тоді Тараненко.

На сайті проекту зазначено, що до туристичного маршруту будуть входити 14 локацій: «Музей однієї вулиці», мурал «Відродження», театр «Колесо», Будинок-музей М. Булгакова, «Театр на Подолі», Замкова гора, житловий мікрорайон «Воздвиженський», Замок Річарда, найстаріший дерев’яний будинок Києва, Музей Івана Кавалерідзе, Алея художників, Андріївська церква, Старокиївська гора, «Місто Володимира».

Раніше повідомлялося, що відоме туристичне видання зробило гід кав’ярнями Києва.