На Подолі пройде акція зі збору донорської крові

У четвер, 15 лютого, в Подільському районі столиці пройде акція зі збору донорської крові. Про це повідомляє прес-служба адміністрації Подільського району.

Акція присвячений сторіччю Товариства Червоного Хреста України. Здати донорську кров для тих, хто її потребує, запрошують всіх охочих. Донором може бути кожна здорова людина віком від 18 до 60 років.

Відзначимо, що напередодні здачі крові потрібно виключити з раціону жирну їжу та алкоголь. В день акції також неможна вживати алкоголь та палити, а також слід уникати фізичних навантажень.

Після здачі крові донору надається звільнення на два дні від роботи або навчання зі збереженням заробітної плати. Компенсаційна плата становить 73 грн на харчування.

Лікарі відзначають, що здача крові або плазми корисна для здоров’я донора: вона запускає процес оновлення організму, стимулює імунітет та знижує ризик розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Проте не забудьте ознайомитись з переліком абсолютних та тимчасових протипоказань до донорства крові.

Донорів чекають 15 лютого 2018 року з 9:30 до 13:00 за адресою: Контрактова площа, 12 (вхід з двору), другий поверх. При собі обов’язково мати паспорт та ідентифікаційний код.

Раніше повідомлялося, що відомому волонтеру потрібна допомога в боротьбі з тяжкою хворобою.