На Печерську можна буде отримати безкоштовне харчування

З п’ятниці, 6 квітня, в Територіальному центрі соціального обслуговування Печерського району малозабезпечені мешканці району зможуть отримати безкоштовне харчування.

Про це повідомляє прес-служба Печерської РДА.

До меню будуть входити різноманітні салати, перші страви, основні страви з м’ясом та рибою, напої, хлібобулочні вироби та інше.

Право на безкоштовне гаряче харчування матимуть ті малозабезпечені громадяни, розмір виплат та пенсій яких не перевищує два прожиткових мінімуми. Наразі прожитковий мінімум для непрацездатних осіб складає 1373 грн.

Також безкоштовне харчування мають право отримувати:

1. Громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям (якщо вони зареєстровані в службі зайнятості як такі, що шукають роботу), стихійним лихом, катастрофою (і мають на утриманні дітей, людей похилого віку, людей з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їхніх сімей нижчий за прожитковий мінімум для сім’ї;

2. Інші громадяни похилого віку, люди з інвалідністю, хворі (на період до встановлення групи інвалідності), які мають на своєму утриманні дітей, осіб похилого віку, людей з інвалідністю, за умови, що середньомісячний сукупний дохід їхніх сімей нижчий за 1,5 прожиткового мінімуму для сім’ї;

3. Внутрішньо переміщені особи.

Територіальний центр соціального обслуговування розташований за адресою: вул. Рогнідинська, 4б.

Нагадаємо, що в Дніпровському районі відкриється сьома точка безкоштовного харчування «Обід без бід».