В столиці облаштують маршрут для незрячих людей
В столиці облаштують маршрут для незрячих людей. Фото: "Побробиці"

До 1 квітня 2018 року на Печерську облаштують дві вулиці для незрячих людей. Про це в Facebook повідомив депутат Київради Олександр Пабат.

За домовленністю між адміністрацією ресторації BAO, КП ШЕУ Печерського району і представниками незрячої громадськості міста, у районі метро "Кловська" для людей з інвалідністю по зору адаптують ділянку по вулиці Мечникова і Печерському узвозу. Чиновник зазначив, що саме в цій місцевості з 30-х років минулого століття були щільно сконцентровані організації для незрячих і слабозорих.

Пабат також нагадав, що проект створення так званих тактильних доріжок для незрячих на Печерську був запропонований ще минулого року. Тоді ініціатива не набрала достатньої кількості голосів при голосуванні.

Дорожньо-експлуатаційне управління має закупити тактильну плитку і поручні вже до кінця 2017 року. Адміністрація ресторану зобов'язалася реорганізувати  розташований у пішохідній зоні літній майданчик, щоб він не заважав прокладеному маршрутові. Роботи з облаштування будуть проводитися з урахуванням порад від незрячих людей.


Раніше ми писали, що "Укрзалізниця" запустить ще один поїзд до Польщі.