На Осокорках на месте свалки строят парк: что там вскоре появится
Фото: скриншот видео

В столичном заливе Берковщина на Осокорках продолжается строительство парка «Прибрежный». Его общая площадь будет составлять 7,5 гектаров, сообщил мэр Киева Виталий Кличко.

В рамках первой очереди в парке обустраивают 2,2 гектара зеленой зоны.

 

Друзі! В столиці триває будівництво парку “Прибережний” у затоці Берковщина, що на столичних Осокорках. Загальна площа парку буде - 7,5 гектарів. Поки що, в рамках першої черги, облаштовуємо 2,2 гектари зеленої зони. Парк - дуже важливий для мешканців Осокорків та Позняків, адже тут є і вихід до водойми, пляж. І масштаби зеленої зони вражають! Раніше ця територі була звалищем будівельного сміття. Але в минулому році ми її розчистили і вже чстково влаштували та продовжуємо облаштовувати прогулянкові та велодоріжки. Встановили на території, де вже завершений благоустрій, лави та урни для сміття. Тривають роботи із встановлення поливо-зрошувальної системи. Також у парку буде сучасне LED-освітлення. Встановлять і 4 дитячих майданчики, зокрема з інклюзивними елементами, а також спортивний майданчик. Для дітей створять зону розваг – майданчик із фігурами героїв мультфільмів. А в рамках інвестиційного проекту, за коштиінвестора, на території зеленої зони уже облаштували багатофункціональне футбольне поле. У береговій зоні парку з’явиться оглядовий майданчик, а також пляжна зона для відпочинку. Роботи з облаштування першої черги рлануємо завершити вже в вересні цього року.

Posted by Віталій Кличко on Friday, July 9, 2021

«Ранее эта территория была свалкой строительного мусора. Но в прошлом году мы ее расчистили, частично обустроили и продолжаем обустраивать прогулочные и велодорожки. Установили на территории, где уже завершено благоустройство, скамейки и урны для мусора», — говорит Кличко.

По его словам, еще продолжают устанавливать систему полива. Также в парке будет современное LED-освещения.

«Установят и 4 детских площадки, в частности с инклюзивными элементами, а также спортивную площадку. Для детей создадут зону развлечений — площадку с фигурами героев мультфильмов. А в рамках инвестиционного проекта на территории зеленой зоны уже обустроили многофункциональное футбольное поле», — добавил мэр Киева.

Также в береговой зоне парка появятся смотровая площадка и пляжная зона для отдыха.

Работы в рамках первой очереди планируют завершить в сентябре этого года.

Ранее мы писали, что «Украинский дом» объявил тендер на проведение ряда ремонтных и строительных работ в рамках реконструкцию своего здания на улице Крещатик, 2.