Перейменування вулиць

На онлайн-карту перейменувань топонімів Києва, назви яких пов'язані із росією та її сателітами, додали висновки експертної комісії. Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова.

Зокрема, на карті перейменувань тепер є обґрунтування нових назв, які експертна комісія рекомендувала дати столичним вулицям, провулкам, бульварам, проспектам та площам, які підлягають дерусифікації. Семенова нагадала, що після завершення голосування за перейменування комісія знову зібралася, щоб прибрати назви, що повторюються, а також щоб побачити загальну картинку.

Щоб побачити обґрунтування нової назви того чи іншого топоніма, потрібно натиснути на нього.

Окремим шаром на мапі відзначені вулиці, які раніше вже пройшли процедуру затвердження нових назв, але за їхнє перейменування ще не проголосувала Київрада. А також — вулиці, нові назви яких ще уточнюються та об'єкти, яким повертають історичні назви.

Нагадаємо, в червні в додатку "Київ Цифровий" проходило голосування щодо перейменування столичних вулиць, проспектів, бульварів тощо, назви яких з росією та її сателітами. Після завершення голосування експертна комісія опрацювала його результати та оприлюднила остаточний перелік рекомендованих назв для столичних топонімів.  

Перейменування вулиць у Києві: чи потрібно киянам міняти документи