В Оболонському районі вперше за 30 років реконструюють трамвайну лінію. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Трамвайну лінію реконструюють на вул. Маршала Малиновського та вул. Йорданській — від вул. Добринінської до розворотної петлі на вул. Йорданській (включаючи вузли). Оскільки ремонт на цій ділянці не проводився десятиліттями, трамвайне полотно та контактна мережа на ній дуже зношені. Тому буде повністю замінено рейко-шпальну решітку, колії, скріплення, шпали, що дозволить знизити рівень шуму від руху трамваїв. Окрім того, буде облаштовано нові опори, контактний кабель і підвіски, оновлено інженерні мережі, що знаходяться під трамвайним полотном. Завдяки технології інтегрованої рейки у дорожнє полотно буде збільшено пропускну спроможність трамвайних переїздів для автомобілів.

Також під час реконструкції вирішиться питання щодо відведення води з трамвайних колій у дощову каналізацію. Фахівці покращать благоустрій і облаштують ділянку новими сучасними павільйонами очікування з інформаційно-довідковим обладнанням.

Гарантійний термін експлуатації об'єкта повинен бути не менше 10 років. В даний час на цій ділянці курсують маршрути № 11 (від Контрактової площі до вул. Йорданської) і № 17 (від площі Т. Шевченка до вул. Йорданської).

Раніше повідомлялося, що киян запрошують відвідати «Казковий трамвайчик».