На Оболоні чоловік викрав дівчину, щоб з нею помиритися

В середу, 6 грудня, в Оболонському районі, на вулиці Сім'ї Кульженко, невідомий чоловік, погрожуючи ножем, заштовхав дівчину в машину і зник в невідомому напрямку. Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

Патрульним вдалося затримати автомобіль зловмисника в районі Умані. Як з'ясувалося, за допомогою погроз зброєю, насильства і викрадення чоловік намагався помиритися зі своєю коханою. Повідомляється, що цивільне подружжя проживало в Одесі. Восени вони розійшлися, і 23-річна дівчина переїхала до Києва, де знімала квартиру і вчилася на курсах. Її колишній цивільний чоловік весь цей час ревнував її і погрожував по телефону. Він навіть приїжджав в столицю і кілька разів кулаками «вирішував конфлікт» і намагався повернути жінку.

Слідчі кваліфікували подію за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 146 («Незаконне позбавлення волі або викрадення людини») Кримінального кодексу України. За вчинене правопорушення чоловікові загрожує до п'яти років позбавлення волі. Також було встановлено, що у затриманого вже є кримінальне минуле.

Раніше повідомлялося, що в Солом'янському районі невідомі намагалися викрасти дітей.