На Оболоні біля Йорданського озера створюють парк: фото

У Києві навколо озер Йорданське та Кирилівське в Оболонському районі облаштовують парк. Озеленення та облаштування території розпочалося ще у 2021 році, наразі роботи поновили.

Про це повідомила виконувачка обов'язків генерального директора КО "Київзеленбуд" Вікторія Середіна у коментарі "Вечірньому Києву".

На Оболоні біля Йорданського озера створюють парк: фотоВона зазначила, що частина парку розташована біля житлових будинків, з двома школами та дитсадками. "Цього року діти вже починають переходити на офлайнову форму навчання. Тож важливо було створити умови, щоб вони могли комфортно дістатися школи", — підкреслила Середіна.

У Києві навколо озер Йорданське та Кирилівське в Оболонському районі створюють парк.У 2023 році на верхній пішохідній зоні площею 900 кв. поклали ФЕМ плитку та облаштували велосипедну доріжку.  Невдовзі розпочнуть роботи із прокладання нижньої прогулянкової доріжки.

На Оболоні біля Йорданського озера створюють парк: фото

Також облаштували частину зовнішнього освітлення. Надалі продовжать встановлювати якісні вуличні ліхтарі та облаштують пандус.

На Оболоні біля Йорданського озера створюють парк: фотоВ планах — створити дитячий майданчик та влаштувати газон на схилах.

Капремонт парку відбуватиметься у два етапи.

  • Перший етап: облагородження території біля озера Йорданське;
  • Другий етап: благоустрій біля озера Кирилівське.

На Оболоні біля Йорданського озера створюють парк: фотоЗазначається, що окрім пішохідних доріжок, у проєкті передбачено оновлення системи освітлення, поливу, влаштування декількох дитячих майданчиків та зони занять спортом, модульної громадської вбиральні, зони солярію.

На Оболоні біля Йорданського озера створюють парк: фотоРаніше ми писали, що в Національному парку "Голосіївський" провели толоку, під час якої зібрали майже 500 кг побутового сміття.

Кияни вимагають припинити будівництво ЖК біля Солом'янського парку: петиція