Стало відомо, як на свята ходитиме транспорт по Хрещатику

На новорічні свята рух автомобілів на Хрещатику перекривати не будуть.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Рух транспортних засобів головною вулицею столиці буде дозволено з 2 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року. Дозвіл стосується усіх вихідних, святкових та неробочих днів.

В той же час з 29 листопада до 31 січня буде обмежено рух транспорту (окрім громадського) вздовж Володимирського проїзду. Проїзд заборонять від будинку №23 на вулиці Софійській до Михайлівської площі та на вул. Володимирській – від провулку Рильського до Володимирського проїзду. Також у ці дні повністю закриють рух вздовж Володимирського проїзду – від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі.

Також 19 грудня з 16:00 до 21:00, з 20:00 31 грудня до 3:00 1 січня, 1 січня з 14:00 до 21:00, 7 січня з 12:00 до 15:00 буде повністю заборонений рух усіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду, від вул. Софійської до Михайлівської площі, а також на вул. Володимирській на ділянці від пров. Рильського до Володимирського проїзду.

Громадський транспорт у новорічну ніч працюватиме на три години довше, а роботу фунікулеру пропонують зробити цілодобовою. Детальніше про роботу громадського транспорту буде повідомлено додатково.

Раніше ми розповідали, що незаконно припарковані на столичних вулицях авто евакуюватимуть.