На Майдані попрощалися із добровольцем, що загинув на Донбасі (фото)

У Києві 6 липня попрощалися із добровольцем Володимиром Самойленком, який загинув на Донбасі ще у 2015 році і був опізнаний за експертизою ДНК у червні 2017 року. 

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Повідомляється, що 12 лютого 2015 року зведений загін спробував відбити у російсько-терористичних військ стратегічно важливе село Логвинове. Крім армійців, участь у операції взяли й бійці батальйону "Донбас". Бійцям вдалося увійти в село, однак частина з них потрапила у засідку і вступила у бій. Виходити звідти довелося, розбившись на групи. Одну з них майже всю знищили.

"В ньому загибли п'ять нацгвардійців, причому не всі тіла вдалося евакуювати", — йдеться у повідомленні.

Пізніше, 21 лютого, російські бойовики виявили обгорілі тіла трьох загиблих бійців "Донбасу" і передали їх українській стороні.

"Офіційно гибель 46-річного стрілка-гранатометника Володимира Самойленка (позивний Вован) не була підтверджена, хоча були свідки його гибелі", — повідомляють у матеріалі.

Весь цей час родичі здавали аналізи, однак лише з третьої спроби наприкінці червня один із загиблих був ідентифікований як Самойленко.

Повідомляється, що 6 липня 2017 року у Києві на Майдані Незалежності його на колінах зустріли і провели в останню путь рідні та бойові побратими, що завдячують Самойленку своїм порятунком у тому бою.

Нагадаємо, у Києві відкриється виставка робіт бійців АТО.