На килим: в Києві покарають авторів проекту Поштової площі

В Міністерстві регіонального розвитку збираються провести роз'яснювальну бесіду з відповідальними особами, які причетні до проектування і будівництва Поштової площі в Києві.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, передає ABC News Ukraine.

За його словами, у відомстві незадоволені тим, що площа виявилася дуже незручною для людей з особливими потребами.

"На площі немає жодного пандуса, тільки сходинки. Навіщо робити таку площу? Архітектор, на наш погляд, не мав права так проектувати, тому що є чіткі норми ДБНА (ДБН В.2.2-17: 2006 "Будинки і споруди. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення". — ред.)", — заявив заступник міністра.

Парцхаладзе збирається запросити на спеціальне засідання в міністерство і архітектора, і замовника, і будівельника, і того, хто робив експертизу. Засідання відбудеться через місяць, в ньому також візьмуть участь громадяни на візках.

Втім, в Мінрегіоні не уточнили імена тих, кого "викличуть на килим", адже дізнатись, хто саме допустив помилку, буде непросто. В процесі реконструкції Поштової площі учасники проекту змінювалися кілька разів.

Нагадаємо, що "Київавтодор" спіймали на мільйонних махінаціях.