На Київщині фермери сховали мертвих свиней у воді (відео)

Мешканці села Халеп'я в Обухівському районі Київської області скаржаться на сильний сморід через те, що місцеві фермери залишають мертвих свиней гнити у воді.

Про це повідомляється у матеріалі ТСН.

Повідомляється, що власники ферми замість того, щоб поховати худобу належним чином, просто скидають трупи до ями з водою чи прикопують біля господарства. В одній з таких ям місцеві жителі нарахували п'ять тіл.

За словами місцевих, проблема зі смородом через неправильно поховану худобу у цьому селі постійна. Минулого разу після численних скарг місцевих жителів власник господарства просто вивіз мертву худобу за межі села та залишив її на полях.

29 квітня до села приїхала інспекція з профільних служб, яка оглянула територію та взяла проби на аналіз із решток тварин. Згідно з підсумковим документом, вони зафіксували одні порушення. Повідомляється, що знайдені у воді свині перебували в такому стані протягом трьох тижнів. На фермі не змогли надати документи на місця видалення відходів та дозвіл на викид в атмосферне повітря. 

Ікра належить підприємству «ВКФ Альянс», власник якого не відповідає на дзвінки за вказаними в реєстрі юридичних осіб номерами. Поліція склала протокол щодо порушення фермерами законодавства.