МЗС та Banda випустили відео-подяку сусіднім країнам з піснею Джамали

Міністерство закордонних справ України разом із креативною агенцією Banda презентували кліп-подяку країнам-сусідам, які підтримують українців.

Трек "Thank you, Stranger" для відео написаний командою banda та українською співачкою Джамала.
Герої ролику діляться спогадами про початок війни, шлях за кордон, доброту іноземців, їхню гостинність, життя в нових умовах та мрії повернутись додому. Ця душевна історія про те, як зовсім незнайомі люди з Польщі, Молдови, Румунії, Словаччини та Угорщини стали нам другою сім'єю.

У відео використані реальні кадри, які передають глибоку вдячність мільйонам неймовірних людей, які прихистили та підтримали українців.

"Сьогодні дуже  важливо сказати "дякую" всім іноземцям, які допомагали та допомагають українцям із перших днів повномасштабної війни. Наші найближчі країни-сусіди відкрили свої домівки для мільйонів українських жінок та дітей як для рідних, за що ми ніколи не втомимося їм дякувати. Я впевнений, що ця допомога зміцнює дружбу між нашими країнами на покоління вперед”, — каже міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

У banda кажуть, що отримали сотні запитів від людей, готових взяти участь у проєкті. 

"Деколи монтувати ролик було емоційно складно — кожна фотографія чи запис викликали бурю почуттів: від глибокого суму за долю нашої країни та народу до величезної вдячності до мільйонів людей, які допомагають українцям. І хоча в короткому ролику нам не вдалось розповісти кожну з надісланих історій, ми сподіваємось донести ту невиразну подяку до всіх наших друзів з країн-сусідів", — ділиться команда banda.
Також в рамках кампанії кожен українець зможе подякувати тим, хто допоміг їм протягом війни, піснею чи листівкою. Для цього потрібно лише перейти на сайт jamala.ua та заповнити форму. Протягом наступних двох тижнів співачка виконає фрагмент нового синглу спеціально для вашого адресата у Instagram Stories або ж направить листівку. 
"Пісня сповнена сподівань на світлі та теплі дні. Такі зазвичай настають після найтемніших ночей. В нашому житті. В історії. Thank You, Stranger — для мене — це подяка мільйонам жителів сусідніх країн, які відкрили свої домівки й серця протягом повномасштабного вторгнення Росії в Україну", — зазначила Джамала.

Відео стало черговим у серії відеороликів, які були створені в рамках кампанії вдячності — спільного проєкту МЗС України та агенції banda. З початку війни Росії проти України країни-сусіди прихистили вже майже 6 мільйонів українців. Кампанія висвітлює різні сфери допомоги Україні від міжнародного суспільства. Подивитись ролик Thank You, Poland та відео Strong Thanks from Ukraine можна за YouTube-каналі banda.