Гостомель

Команда Музею Майдану збирає на Київщині докази злочинів російських окупантів. Усі зібрані предмети планують музеєфікувати. 

Про це розповів голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба.

"У Київській області триває фіксація злочинів, що чинила на наших землях армія загарбників. Серед інших, цією роботою займається й команда Музею Майдану", — розповів він.

Представники музею збирають речі, які свідчать про присутність російських окупантів на Київщині. Усі зібрані предмети буде використано як доказову базу злочинів росіян, потім ці речі музеєфікують.

Так, уже зібрано та зафіксовано докази злочинів окупантів у ліцеї №2 у Гостомелі. Навчальний заклад було пошкоджено та пограбовано окупантами. Там знайшлося багато речей та слідів російської армії.

Сьогодні ми прибирали деякі приміщення. Приміщення — унікальні, тому що вони містять очевидні та досить яскраві артефакти розміщення тут армії орків. Музеєфікуємо, збережемо для майбутнього, щоб діти, чиї долі були змінені війною, могли розповісти цю історію своїм правнукам. Тому ми збираємо які завгодно предмети, які свідчать з одного боку про збройну агресію російської федерації, з іншого боку — про наш опір та нашу стійкість.

 

З лютого росія вчинили 407 злочинів проти культурної спадщини України